<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1036178847231280&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Poradnia DOBRY DIETETYK℠ w Bełchatowie jest placówką, która prowadzona jest ze wsparciem ogólnopolskiej sieci DOBRY DIETETYK℠ wyspecjalizowanej w zakresie promocji i ochrony zdrowia.

Placówki należące do sieci DOBRY DIETETYK℠ charakteryzują się wysoką jakością usług i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w poradnictwie żywieniowym.

Wysokie standardy jakości są na bieżąco kontrolowane przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠.


Każdy program żywieniowy jest przygotowany na podstawie zebranych informacji od pacjenta. Taki program uwzględnia nie tylko preferencje żywieniowe czy zdolności kulinarne pacjenta, ale także jego stan zdrowia, wyniki badań, występujące nietolerancje pokarmowe, przyjmowanie ewentualnych leków lub też aktywność fizyczną itp.

Dlatego każdy nasz pacjent posiada zindywidualizowany program dostosowany odpowiednio do jego potrzeb.

Gwarantujemy bezpośrednią opiekę żywieniową opartą przede wszystkim na kontakcie z pacjentem. Nie uzależniamy stosowania diety od zakupu suplementów czy innych preparatów. Zajmujemy się głównie pomocą dietetyczną, a nie sprzedażą i tego typu działaniami handlowymi.


Poszerzamy swoją wiedzę na szkoleniach organizowanych nie tylko przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠, ale także przez inne instytucje specjalizujące się w szkoleniach w sferze dietetyki. Dbamy o rozszerzanie swojej wiedzy z zakresu medycyny współpracując z innymi specjalistami z tej dziedziny.


Sieć DOBRY DIETETYK℠ ma możliwość korzystania z najlepszych środków informatycznych, dzięki czemu oprogramowanie pozwala na dokładne zastosowanie zaleceń żywieniowych dla układanej diety. Poza tym mamy kontakt ze wszystkimi dietetykami w sieci, co umożliwia codzienny kontakt i wymianę doświadczenia ze specjalistami z całego kraju.


Programy dietetyczne oferowane przez poradnię są przygotowane w najwyższym stopniu pod względem merytorycznym i jakości wykonania.

POKAŻ