Opinie pacjentów

Serdecznie polecam diety Pani Angeliki ponieważ nie są monotonne, posiłki są proste i smaczne. Schudłam 12 kg w ciągu 2 miesięcy. Sama jestem zaskoczona takim efektem. Teraz mogę się cieszyć figurą i zdrowym żywieniem, którego też nauczyła mnie Pani Angelika.

Dorota

Nie ma rzeczy niemożliwych, bo chcieć to móc

  • Kobieta
  • 26 września, 2017

Przedstawiamy historię sukcesu naszej drugiej uczestniczki projektu: "„Wyzwanie przed latem- zdrowie na lata”

Jak dowiedziała się Pani o poradni?

O projekcie " Wyzwanie przed latem" dowiedziałam się przez facebooka. Pomyślałam, że warto wysłać zgłoszenie, ale i tak zakładałam, że się nie dostanę. Jakież było moje zdziwienie, gdy pewnego dnia zadzwoniła do mnie pani i przekazała mi te dobre wiadomości, że dostałam się do projektu. I wtedy dopadły mnie wątpliwości, czy ja w ogóle dam rade. Już kilka razy próbowałam stosować diety i zawsze kończyło się tym samym, że przestawałam po tygodniu. 

Jak przebiegała terapia?

Po spotkaniu i rozmowie z Panią Angeliką Woźniak doszłam do wniosku, że tak naprawdę nic nie ryzykuję, a mogę tylko zyskać. Posiłki zostały dobrane dla mnie indywidualnie. Były mało kłopotliwe w przygotowaniu i bardzo smaczne. Składały się tylko z tych produktów, które lubiłam. Okazało się, że nawet regularne jedzenie o określonych porach nie było dla mnie dużym problemem. Ale jak przy każdej redukcji masy ciała trzeba było zabrać się za ćwiczenia. I tu pojawiły się wątpliwości. Ja, z moim podejściem do ruchu (lepiej siedzieć na kanapie i oglądać tv lub czytać ) mam nagle zacząć ćwiczyć 3 razy w tygodniu? Nie, to się nie uda, nie dam rady. Jednak po spotkaniu z Gabrysią Małyszko w Ekspresji zmieniłam zdanie. No bo jak nie ja to kto? Gabrysia ustaliła z nami grafik zajęć. Zaczęłyśmy najpierw od takiej spokojnej gimnastyki. W miarę upływu czasu gdy nabrałyśmy lepszej kondycji zaczęły się intensywniejsze zajęcia. Wszystkie panie trenerki służyły nam radą, pomocą i ogromnym wsparciem. Motywowały nas do działania.

Co chciałaby Pani przekazać osobom, które mają wątpliwości co do stosowania diety?

Teraz po zakończeniu programu i pozbyciu się tych zbędnych 7 kg zamierzam kontynuować dietę i swoja aktywność fizyczną. A wszystkim tym, którzy chcieliby spróbować, ale się boją mówię, że warto, tylko trzeba chcieć i mieć wokół siebie osoby, które nam w tym pomogą i wskażą odpowiedni kierunek.

 

Komentarz dietetyka prowadzącego Pani Angeliki Woźniak z Poradni Dobry Dietetyk w Skierniewicach

Współpraca Pani Katarzyny z naszą poradnią zaczęła się od projektu „Wyzwanie przed latem- zdrowie na lata”. Przeprowadzony wywiad na pierwszym spotkaniu zaowocował stworzeniem diety specjalnie dla Pani Katarzyny uwzględniającej jej potrzeby i preferencje smakowe. Wszelkie uwagi i sugestie Pani Katarzyny znalazły swoje odzwierciedlenie w diecie. Na wizytach kontrolnych Pani Katarzyna cieszyła się każdym najmniejszym nawet sukcesem. Zdarzyły się momenty, w których nie osiągała wysokiego spadku masy ciała, ale nie poddawała się i walczyła dalej, co sprawiło, że po zakończeniu projektu ważyła 7 kg mniej niż na pierwszym naszym spotkaniu. Pani Katarzyna jest osobą bardzo pozytywną i kontaktową, dzięki czemu wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Aktywnie uczestniczyła w zajęciach fitness, które nie tylko wpływały na wygląd ciała, ale także na samopoczucie. Mam nadzieję, że Pani Katarzyna będzie kontynuować dietę i nie podda się w walce o wymarzoną sylwetkę.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe